بیمه درمان سامان

بیمه نامه های اشخاص بیمه سامان

بیمه نامه های اشخاص به 3 رشته بیمه درمان تکمیلی ، بیمه حوادث انفرادی ، بیمه عمر و حوادث گروهی تقسیم می شود که در این قسمت قصد بررسی مختصر هر کدام از آیتم های این بیمه نامه را داریم و البته شما برای کسب اطلاعات کامل و مشاوره رایگان می توانید از تماس استفاده کنید.

بیمه درمان تکمیلی

بیمه نامه درمان گروهی جزء بیمه های اشخاص میباشد که شرکت ها و سازمانها برای پوشش هزینه های درمان کارکنان خود آن را درخواست میدهند. در واقع شما با پرداخت حق بیمه در دوران سلامت انتظار پوشش هزینه‌های درمانی در دوران بیماری را خواهید داشت. مدت بیمه‌نامه درمان گروهی یا بیمه تکمیلی، یک سال است. معمولاً تاریخ سررسید هم دقیقاً همان ساعت و روز، در سال آینده خواهد بود.

ویژگی متقاضیان بیمه نامه درمان تکمیلی

* در بیمه نامه درمان تکمیلی سامان بایستی حداقل 50 نفر از طرف شرکت و یا سازمان بیمه گذار به شرکت بیمه معرفی شود.
* کلیه پرسنل باید تحت پوشش بیمه های درمان معمولی مانند سازمان تامین اجتماعی یا سازمان خدمات درمانی  و یا سازمان خدمات نیروهای مسلح (ارتش) باشند.
* حداقل 50% کارکنان سازمان متقاضی بیمه درمان تکمیلی ‌باشند.

بیمه حوادث انفرادی

شرکت بیمه سامان ، با توجه به فعالیت های روزانه و مشاغل افراد، بیمه های گوناگونی را جهت رفع نگرانی از وقوع حادثه در لحظه های زندگی ارائه کرده است. همه ما در زندگی عضو گروههای مختلفی همچون دانش آموزان، دانشجویان، ورزشکاران، کارگران، کارمندان و … هستیم. بیمه های حوادث با در نظر گرفتن ریسک حادثه در هر گروه، قابل ارائه به اشخاص گوناگون میباشد.

بیمه نامه حوادث انفرادی زیر مجموعه بیمه درمان ، برای پوشش حوادث و وقایع ناگهانی میباشد که میتواند منجر به جرح، نقص عضو، از كارافتادگي و يا فوت فرد شود و ممکن است در زندگی هر فردی رخ دهد.

بیمه درمان سامان شما و خانواده تان را در قبال این خطرات و حوادث حفاظت می کند. شما میتوانید اين بیمه نامه را براي خود و يا افرد خانواده خود با سرمايه مشخص براي مدت يک سال خريداري نمايند. بيمه‌نامه حوادث انفرادي در تمام مدت 24 ساعت شبانه روز و در تمام نقاط دنيا معتبر مي‌باشد.

پوشش های بیمه درمان حوادث انفرادی

 • فوت ناشي از حوادث مختلف مانند خفگی ، غرق شدن ، برق گرفتگی و …
 • مسمویت غذایی و یا مسمویت شیمیایی
 • صدمات بدنی ناشی از تاثیر اسید و یا هرگونه ماده خورنده دیگر
 • یچیدگی یا پاره شدن عضلات و رگها
 • ابتلا به هاری، کزاز و سیاه زخم
 • نقص عضو و از كارافتادگي كامل و دائم ناشي از حادثه (كلي و جزئي)
 • هزينه‌هاي پزشكي ناشي از حادثه
 • پوشش حوادث خانواده

بیمه عمر و حوادث گروهی

شرکت بیمه سامان مفتخر است که بیمه عمر و حوادث گروهی را با شرایط و مزایای خاص در اختیار موسسات و شرکتها قرار دهد. امور رفاهی شرکتها می توانند با توجه به هزینه اندک این نوع بیمه ها، از مزایای ارزشمند آن جهت آرامش خاطر و رفاه کارکنان استفاده کنند.

با استفاده از بیمه های عمر و حوادث گروهی، در صورت فوت به هر علت و یا وقوع حوادث گوناگون برای کارکنان، مبلغ سرمایه تعیین شده از طرف بیمه گذار در زمان انعقاد قرارداد و یا در صدی از آن(در زمان وقوع نقص عضو) ، به وراث آنها پرداخت خواهد شد.

* تعهدات شرکت بیمه سامان در این بیمه نامه شامل فوت بهر علت، نقض عضو، از کار افتادگی دائم به صورت کلی و جزئی ناشی از حادثه می باشد.

* نرخ حق بیمه در این نوع بیمه نامه پائین بوده و با حق بیمه اندک سرمایه فوت مناسبی برای مجموعه افراد تحت پوشش فراهم میگردد. بیمه حوادث گروهی زیر مجموعه ای دیگر از بیمه نامه درمان سامان ، با تخفیف قابل توجهی نسبت به بیمه های انفرادی قابل صدور است.

بیمه عمر و حوادث گروهی در شرکت سامان جهت پوشش بیمه های عمر و حوادث کارکنان، موسسات، سازمان ها، شرکتها، کارخانجات، کارگاه ها و … با شرایط زیر صادر میگردد:

بیمه عمر گروهی (فوت به هر علت)

موضوع این بیمه نامه عبارت از پوشش فوت به هر علت اعم از حادثه و غیر حادثه بیمه شده با شرایط زیر می باشد:
1. حداکثر سن در بیمه عمر گروهی 70سال تمام می باشد.
2. نرخ حق بیمه براساس میانگین سنی گروه تعیین میگردد.

مزایای قرارداد بیمه عمر گروهی نسبت به بیمه عمر زمانی انفرادی:

1. پائین بودن نرخ حق بیمه بر اساس میانگین سنی نسبت به نرخ حق بیمه مشابه همان سن در انفرادی
2. یکسان بودن نرخ کلیه افراد
3. تقسیط حق بیمه سالانه
4. امکان افزایش و کاهش در گروه بیمه شدگان
5. عدم انجام آزمایشات پزشکی بیمه شدگان

بیمه حوادث گروهی سامان

موضوع این بیمه نامه عبارت از پوشش فوت و نقض عضو ، از کار افتادگی و هزینه های پزشکی ناشی از حادثه بیمه شده ، با شرایط زیر می باشد:
حداکثر سن در بیمه درمان حوادث گروهی 75سال است .
پوشش هزینه پزشکی ناشی از حادثه به صورت الحاقیه صادر میگردد و تعداد بیمه شدگان این الحاقیه می بایست مساوی تعداد بیمه شدگان پوشش فوت و نقض عضو و ازکار افتادگی باشد.
تقسیط حق بیمه سالانه
سرمایه هزینه پزشکی معادل 10درصد سرمایه فوت تعیین میگردد.
نرخ حق بیمه بر اساس فعالیت شغلی بیمه گذار میباشد.

شرايط مشترک :

 • سرمایه بیمه می تواند به صورت مبلغی ثابت و یا ضریبی از حقوق ماهانه بیمه شده تعیین گردد.
 • جهت افراد از کار افتاده کامل و دائم بیمه نامه عمر و حوادث گروهی صادر نخواهد شد.
 • حداقل تعداد بیمه نامه های عمر و حوادث گروهی 20نفر می باشد.
 • در این نوع بیمه نامه می بایست حداقل 75درصد کل کارکنان بیمه گذار تحت پوشش قرار گیرند.

نمایندگی بهرام پور

نمایندگی طرلان بهرام پور با کد ( 5171 ) بیمه سامان واقع در منطقه جردن تهران بزرگ برای اخذ بیمه نامه درمان سامان می توانید با شماره های درج شده در انتهای صفحه تماس بگیرید همچنین کسب مشاوره در خصوص هر یک از بیمه نامه های این شرکت برای شما کاملا رایگان می باشد.